Przeskocz menu

Biznesowy cytat: "Zawsze dawaj z siebie wszystko, nawet jeśli okoliczności nie są sprzyjające."

Arnold Palmer

(następny cytat po odświeżeniu strony)

O Biurze Rachunkowym firmy AJTEAM Sp. z o.o.                     

Biuro Rachunkowe AJT, zlokalizowane jest w Warszawie na Woli. Usługi księgowe biura świadczone są z opcją bezpłatnego odbioru dokumentów księgowych od Klientów na terenie całej Warszawy i okolic. 

Usługi Księgowe biura rachunkowego AJT oparte są na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu rachunkowości dla większości rodzajów podmiotów gospodarczych. Prezes firmy Pani Joanna Lityńska wpisana jest na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro Rachunkowe AJT stawia na wyską jakość świadczonych usług księgowych oraz utrzymywanie z Klientami jak najlepszych relacji interpersonalnych.

Firma pracuje na najnowszym oprogramowaniu księgowym Comarch Optima, które daje Klientom ciekawe możliwości np. podglądu prowadzonych ksiąg rachunkowych on - line.

 

Dziękujemy naszym Klientom za współpracę. Dzięki referencjom i opiniom naszych Klientów Biuro Rachunkowe AJT zdobyło statuetkę dla najlepszego biura rachunkowego dla kobiet biznesu w roku 2014. Z tego, co nam wiadomo mężczyźni również są zadowoleni z usług biura księgowego AJT :) 

 


 • Oferta

  Biuro rachunkowe AJT oferuje szeroki zakres usług:

  • Prowadzenie księgowości dla osób fizycznych
  • Prowadzenie księgowości dla spółek
  • Prowadzenie księgowości dla fundacji
  • Prowadzenie kadr i płac
  • Wypełnianie zeznań rocznych.

  więcej...

 • Nasze ceny

  Ceny biura, za świadczone dla Państwa usługi księgowe, są bardzo korzystne w stosunku do jakości wykonywanych usług, co jest wynikiem połączenia wieloletniego doświadczenia pracowników firmy z wykorzystaniem najnowszych technologii z dziedziny programów księgowych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

  więcej...

 • Jak działamy

  1. Wykorzystujemy nowoczesne systemy finansowo-księgowe
  2. Ceny naszych usług są negocjowane z każdym Klientem indywidualnie.
  3. W pełni dostosowujemy się do wymagań i życzeń Klientów